Rozhodnutí postavit vlastní dům tak už dnes není vedeno jen touhou po vlastním příbytku, ale také po zodpovědném a ekologickém způsobu života. Těmto potřebám vycházejí vstříc zejména dřevostavby. Domy stavěné ohleduplně vůči přírodě a přitom otevřené vůči všem technickým inovacím a nárokům moderního života.


O rodinných domech Myslíč

Rodinné domy Myslíč jsou nízkoenergetické jednopodlažní, zateplené domy se sedlovou střechou. V domě se nachází předsíň, WC, technická místnost, hala, koupelna, tři prostorné pokoje a obývací místnost. Dům je vytápěn pomocí tepelného čerpadla systému vzduch/vzduch s přípravou na krbová kamna. Francouzská okna jsou plastová z pětikomorových profilů a izolačního trojskla.

Cena zahrnuje kompletní stavbu (dům na klíč), tzn. celkově dokončený dům včetně vyššího standardu vnitřního vybavení – podlah, dlažeb, obkladů, vnitřních dveří, sanitárního vybavení, francouzských oken s trojskly. Dále cena zahrnuje zateplení domu, komín s přípravou na kamna či krb, oplocení i hrubou úpravu pozemku včetně vrtu studny. Součástí domu je i klimatizace a pochozí půdní prostor. Dále cena zahrnuje terasu o velikosti 14 m2. Ceny domů již zahrnují opatření podle vyhlášky č.78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov, které domy musí splňovat od 1.1. 2020.

Teď už jen zbývá vybrat jeden ze sedmi nabízených pozemků, doladit výběr interiérového vybavení, o vše ostatní se postaráme za vás, včetně zajištění a vyřízení hypotečního úvěru. Kompletní advokátní servis včetně úschovy finančních prostředků, ale i vyhotovení energetického štítku náročnosti budovy je zahrnut v ceně. Předprodej zahájen. Předpoklad kolaudace říjen 2020. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Kouzelné prostředí

Okolí areálu je tvořeno krásnou přírodou a klidným prostředím ideálním pro trávení volných chvilek a relaxaci nejen pro rodiny s dětmi, ale také seniory. Okolí také skýtá celou škálu oblastí vhodných pro výlety. Nedaleko se nachází zámek Konopiště, hrad Šternberk, několik rozhleden i koupališť. Více na stránce Okolí.